Laureci konkursu na temat elektroodpadów w Szkole Leśnej na Barbarce

DSC_0344

W ramach projektu pn. ,,Kampania promocyjno-informacyjna oraz aktywna edukacja dotycząca zagospodarowania elektroodpadów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego” zorganizowany został konkurs o tematyce związanej z elektroodpadami.  Oprócz zwycięzców indywidualnych nagrodzona została klasa, która oprócz 100% uczestnictwa uczniów w konkursie zdobyła najwyższą liczbę punktów w zadaniu konkursowym. Zwycięska klasa to klasa V b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobrym Mieście (opiekun Magdalena Andrzejczuk). Jako nagrodę klasa otrzymała bezpłatną dwudniową wycieczkę do Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu wraz z dojazdem, zakwaterowaniem, zajęciami edukacyjnymi oraz wyżywieniem. 18 i 19 czerwca gościliśmy zwycięską klasę na Barbarce.