Get Adobe Flash player

Konkurs

WYNIKI KONKURSU !!!

KATEGORIA KLASY I – III SZKOŁY PODSTAWOWEJ- KONKURS NA DOKOŃCZENIE HISTORII KOMISKOWEJ

I MIEJSCE:

MAREK RAUCHFLEISZ, KL II, SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W TORUNIU

II MIEJSCE :

AMELIA LEŚNIKOWSKA, KL II, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM

III MIEJSCE:

MACIEJ MILLER, KL. I A, SZKOŁA NR 58 W BYDGOSZCZY

WYRÓŻNIENIA:

  1. Aleksandra Argalska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynkach
  2. Karol Cieszyński, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynkach
  3. Wiktoria Czarnecka, kl. I d, Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu
  4. Weronika Dziewulska, kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu
  5. Oliwia Gawor, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 10 w w Toruniu
  6. Dawid Grąbczewski, kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 10, w Toruniu
  7. Szymon Młodzianowski, kl. I, Szkoła Podstawowa w Kończewicach
  8. Zuzia Nowotka, kl. II, Szkoła Podstawowa w Rudce
  9. Natalia Ryczkowska, kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 13  w Toruniu
  10. Lidia Żerdzińska, kl. III, Szkoła Podstawowa  w Pęperzynie

 

KONKURS NA HASŁO PROMOCYJNE

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I MIEJSCE:

MAGDALENA KWIATKOWSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁUŻNICY

II MIEJSCE:

LAURA ŻAKIEWICZ, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W OLSZTYNIE

III MIEJSCE:

KATARZYNA CICHOSZ, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  W MIŁAKOWIE,

WYRÓŻNIENIA:

  1. Marek Sobczyński, Zespół  Szkół w Bratianie
  2. Patryk Chojnacki,   Szkoła Podstawowa w Płużnicy
  3. Nicola Kobak, ZS nr 15  w Toruniu
  4. Zosia Pestka, Szkoła  Podstawowa Charzykowy
  5. Filip Kulewski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście
  6. Małgorzata Rosińska, Szkoła Podstawowa nr 2 Dobrym Mieście
  7. Oliwia Szczepańska, Z S nr 15 w Toruniu,
  8. Julia Szymańska, Szkoła Podstawowa w Płużnicy,
  9. Oliwia Łabuszewska, Szkoła Podstawowa w Pęperzynie
  10. Kornelia Wilgorska, ZKiW w Pinczynie

 

KATEGORIA KLASY PONADPODSTAWOWE:

I MIEJSCE:

WERONIKA KIJAK, VIII LO W TORUNIU

II MIEJSCE:

DANIEL RASZKOWSKI , GIMNAZJUM PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W POKRZYDOWIE

III MIEJSCE:

ZBIEGNIEW TIURMOREZOW, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNOWYCHOWAWCZY W MIŁAKOWIE

WYRÓŻNIENIA:

1. Urszula Jasik – Gimnazjum Gminne Rychnowy

2. Emilia Hryszkiewicz – Gimnazjum Gminne Rychnowy

3. Paulina Pawlicka – Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy

4. Dominika Nawrocka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie

5. Filip Kossak-Główczewski – Zespół Szkół Technicznych w Słupsku

6. Katarzyna Pałucka – Zespół Szkół w Unisławiu

7. Patrycja Dejewska – II LO w Rumii

8. Agnieszka Byczyńska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowym

9. Bartosz Ziołkowski – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Pokrzydowie

10. Anna Wikaryczak – Zespół Szkół w Mogilnie (Technikum Ekonomiczne)

 

Nagrodami w konkursie są

za zdobycie I miejsc są tablety Tablet 7″ Kruger&Mat; za II miejsca nauszne Kruger&Matz, za III miejsca MP3 MP3 Creaive ZEN M300 4GB, natomiast wyróżnieni otrzymają karty pamięci Micro SDHC 32GB + adapter do normalnego rozmiaru.

Nagrody wraz z dyplomami przesłane zostaną do lauretom pocztą za pośrednictwem nauczycieli opiekunów.

Ponadto członkowie jury Kamil Snochowski i Andrzej Iciek postanowili ufundować we własnym imieniu nagrodę niepsodziankę dla Kingi Chrobocińskiej z SP Pokrzydowo.

 NAGRODA SPECJALNA DLA KLASY

Do udziału w konkursie dla grup zgłosiło sie 170 klas, z  czego w 57 klasach  100% uczniów wzięło w nim udział i to te klasy walczyły o nagrodę specjalną – dwudniowy pobyt w Szkole Leśnej na Barbarce w terminie postaci wycieczki do Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu (2 dni) www.szkola-lesna.torun.pl – dojazd, zakwaterowanie, zajęcia edukacyjne i wyżywienie w terminie 30-31.05.2013r. Dla każdej klasy obliczono średnią liczbę punktów przypadającą na pojedynczego ucznia.

NAJWIĘKSZĄ  ŚREDNIĄ PUNKTÓW UZYSKAŁA

KLASA VB ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W DOBRYM MIEŚCIE (OPIEKUN: MAGDALENA ANDRZEJCZUK)

UWAGA! Jeśli z powodu jakiś przyczyn klasa ta nie będzie mogła przyjechać do Szkoły Leśnej na Barbarce w wyznaczonym przez organizatora terminie i pobyt grupy nie zostanie potwierdzony u organizatora konkursu ( tel 56 657 60 85,) do dnia 5 kwietnia 2013 r.   nagroda zaproponowana zostanie klasie,  która zajęła drugie miejsce.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WYNIKÓW KONKURSU W ZAKŁADCE wyniki konkursu oraz nagrodzone prace

 

 

 

 

UWAGA! PRZESUNIĘTY ZOSAŁ TERMIN OGŁOSZENIA WYNIKÓW KONKURSU 

Informujemy, iż termin ogłoszenia wyników konkursu na dokończenie historii komiksowej oraz hasło promocyjne dotyczące zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych przesunięty został o tydzień . Wyniki ogłoszone zostaną na stronie projektu www.elektroodpady.edu.pl w dniu 22 marca 2013 r.

W poszczególnych kategoriach wiekowych do konkursu zgłosiło się:

  1. klasy I-III SP – konkurs na dokończenie historii komiksowej – 1127 uczniów
  2. klasy IV- VI- konkurs na hasło promocyjne – 983 uczniów
  3. klasy ponadpodstawowe-konkurs na hasło promocyjne – 586 uczniów

Do udziału w konkursie grupowych zgłosiło sie 170 klas.

Do oceny prac komiksowych oraz haseł promocyjnych powołane zostały dwa trzyosobowe zespoły jury. Decyzja przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu spowodowana jest faktem, iż większość prac zgłoszona została w ostatnich dniach trwania konkursu, a skrupulatna ocena prac zajmuje dużo czasu.

Toruńskie Stowarzyszenie Ekologiczne Tilia i Szkoła Leśna na Barbarce serdecznie zaprasza do udziału w konkursie  na dokończenie historii komiksowej oraz hasło promocyjne dotyczące zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych. Konkurs ten organizowany jest w ramach projektu pn „Kampania promocyjno-informacyjna oraz aktywna edukacja dotycząca zagospodarowania elektroodpadów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego.”

Uczestnicy konkursu:

uczniowie szkół publicznych i niepublicznych (w tym specjalnych i integracyjnych) działających na terenie województw kujawsko – pomorskiego, warmińsko – mazurskiego i pomorskiego.

Kategorie wiekowe:

  • klasy I – III szkoły podstawowej /dokończenie historii komiksowej/
  • klasy IV-VI szkoły podstawowej /wymyślenie hasła promocyjnego/
  • klasy ponadpodstawowe /wymyślenie hasła promocyjnego/

 

Zadanie konkursowe polega na:

  • w przypadku klas I – III szkoły podstawowej: dokończeniu historii komiksowej; karta zgłoszenia wraz z wstępną historią do pobrania w zakładce na stronie internetowej projektu www.elektroodpady.edu.pl/konkurs/na-komiks-dla-dzieci-o-elektroodpadach/.
  • w przypadku klas IV – VI oraz uczniów ze szkół ponadpodstawowych: wymyśleniu hasła promocyjnego do kampanii informacyjno – edukacyjnej promującej różnorodne zagospodarowanie elektoodpadów i wysłanie go wraz z formularzem elektronicznym poprzez stronę internetową www.elekroodpady.edu.pl/konkurs/na-haslo-projektu/ lub w przypadku zgłoszeń grupowych za pośrednictwem nauczyciela – opiekuna i kartę zgłoszenia dla grup.

Terminarz:

  • konkurs trwa od 16.11.2012 r.- 28.02.2013r.
  • nadsyłanie prac do 28.02 2013 r. (liczy się data wpływu do Szkoły Leśnej na Barbarce, ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń)
  •   rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników konkursu  oraz wysłanie nagród 22  marca 2013

Nagrody:

W każdej z kategorii wiekowej przyznane zostaną 3 nagrody główne w postaci dyplomów oraz nagród rzeczowych typu drobny sprzęt elektroniczny, albumy książkowe.

UWAGA! NAGRODA SPECJALNA dla zwycięskiej klasy, z której uczniowie wzięli udział w danym zadaniu konkursowym w postaci wycieczki do Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu (2 dni) www.szkola-lesna.torun.pl – dojazd, zakwaterowanie, zajęcia edukacyjne i wyżywienie w  terminie 30-31.05.2013r.

 

Szybkie odnośniki:

  • Regulamin
  • Karty do konkursu na dokończenie historii komiksowej
  • Formularz  do konkursu na hasło promocyjne