Get Adobe Flash player

WYNIKI KONKURSU

W poszczególnych kategoriach do konkursu zgłosiło się:

  1. klasy      I-III SP – konkurs na dokończenie historii komiksowej – 1127 uczniów
  2. klasy      IV- VI SP- konkurs na hasło promocyjne – 983 uczniów
  3. klasy      ponadpodstawowe – konkurs na hasło promocyjne – 586 uczniów

Do oceny prac powołane zostały dwie trzyosobowe komisje w składzie:

  • Komisja oceniająca prace na dokończenie historii komiksowych: Kamil Snochowski- grafik komputerowy, Andrzej Iciek- grafik komputerowy, Sylwia Jaroszewicz Burczyńska- pracownik  Toruńskiego Stowarzyszenia Ekologicznego „Tilia”
  • Komisja oceniająca hasła promocyjne: Krystian Janowski – pracownik  Toruńskiego Stowarzyszenia Ekologicznego „Tilia”, Monika Krauze- Dyrektor Szkoły Leśnej na Barbarce, Przemysław Zasuwa – Agencja Reklamowa Gall

Jury konkursu na hasło promocyjne w czasie oceny brało pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem, przekaz medialny, zwięzłość i prostotę oraz interesujące ujęcie tematu.

Zaś jury konkursu na dokończenie  historii komiksowej w czasie oceny brało pod uwagę:  zgodność z tematem,  przekaz medialny,  estetykę plastyczną, interesujące ujęcie tematu.

Uczestnik za swoja pracę maksymalnie mógł uzyskać  57 pkt.

Jury w każdej kategorii wiekowej przyznało 3 nagrody główne oraz 10 wyróżnień.

LAUREATAMI KONKURSU ZOSTALI:

KATEGORIA KLASY I – III SZKOŁY PODSTAWOWEJ- KONKURS NA DOKOŃCZENIE HISTORII KOMISKOWEJ

I MIEJSCE:

MAREK RAUCHFLEISZ, KL II, SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W TORUNIU

II MIEJSCE :

AMELIA LEŚNIKOWSKA, KL II, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM

III MIEJSCE:

MACIEJ MILLER, KL. I A, SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 58 W BYDGOSZCZY

WYRÓŻNIENIA:

  1. Aleksandra Argalska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynach
  2. Karol Cieszyński, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynach
  3. Wiktoria Czarnecka, kl. I d, Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu
  4. Weronika Dziewulska, kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu
  5. Oliwia Gawor, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 10 w w Toruniu
  6. Dawid Grąbczewski, kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 10, w Toruniu
  7. Szymon Młodzianowski, kl. I, Szkoła Podstawowa w Kończewicach
  8. Zuzia Nowotka, kl. II, Szkoła Podstawowa w Rudce
  9. Natalia Ryczkowska, kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 13  w Toruniu
  10. Lidia Żerdzińska, kl. III, Szkoła Podstawowa  w Pęperzynie

 

KONKURS NA HASŁO PROMOCYJNE

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I MIEJSCE:

MAGDALENA KWIATKOWSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁUŻNICY

II MIEJSCE:

LAURA ŻAKIEWICZ, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W OLSZTYNIE

III MIEJSCE:

KATARZYNA CICHOSZ, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  W MIŁAKOWIE,

WYRÓŻNIENIA:

  1. Marek Sobczyński, Zespół  Szkół w Bratianie
  2. Patryk Chojnacki,   Szkoła Podstawowa w Płużnicy
  3. Nicola Kobak, ZS nr 15  w Toruniu
  4. Zosia Pestka, Szkoła  Podstawowa Charzykowy
  5. Filip Kulewski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobrym Mieście
  6. Małgorzata Rosińska, Szkoła Podstawowa nr 2 Dobrym Mieście
  7. Oliwia Szczepańska, Z S nr 15 w Toruniu,
  8. Julia Szymańska, Szkoła Podstawowa w Płużnicy,
  9. Oliwia Łabuszewska, Szkoła Podstawowa w Pęperzynie
  10. Kornelia Wilgorska, ZKiW w Pinczynie

 

KATEGORIA KLASY PONADPODSTAWOWE:

I MIEJSCE:

WERONIKA KIJAK, VIII LO W TORUNIU

II MIEJSCE:

DANIEL RASZKOWSKI , GIMNAZJUM PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W POKRZYDOWIE

III MIEJSCE:

ZBIGNIEW TIURMOREZOW, SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W MIŁAKOWIE

WYRÓŻNIENIA:

1. Urszula Jasik – Gimnazjum Gminne Rychnowy

2. Emilia Hryszkiewicz – Gimnazjum Gminne Rychnowy

3. Paulina Pawlicka – Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy

4. Dominika Nawrocka – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Miłakowie

5. Filip Kossak-Główczewski – Zespół Szkół Technicznych w Słupsku

6. Katarzyna Pałucka – Zespół Szkół w Unisławiu

7. Patrycja Dejewska – II LO w Rumii

8. Agnieszka Byczyńska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowym

9. Bartosz Ziółkowski – Gimnazjum przy Zespole Szkół w Pokrzydowie

10. Anna Wikaryczak – Zespół Szkół w Mogilnie (Technikum Ekonomiczne)

 

Nagrodami w konkursie są : I miejsca- tablety Tablet 7″ Kruger&Mat; II miejsca słuchawki nauszne Kruger&Matz,  III miejsca – MP3 Creaive ZEN M300 4GB, natomiast wyróżnieni otrzymają karty pamięci Micro SDHC 32GB + adapter do normalnego rozmiaru.

Nagrody wraz z dyplomami przesłane zostaną do lauretom pocztą za pośrednictwem nauczycieli opiekunów.

Ponadto członkowie jury Kamil Snochowski i Andrzej Iciek postanowili ufundować we własnym imieniu nagrodę niepsodziankę dla Kingi Chrobocińskiej z SP Pokrzydowo.

NAGRODA SPECJALNA DLA KLASY

Do udziału w konkursie dla grup zgłosiło sie 170 klas, z  czego w 57 klasach  100% uczniów wzięło w nim udział i to te klasy walczyły o nagrodę specjalną – dwudniowy pobyt w Szkole Leśnej na Barbarce w terminie postaci wycieczki do Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu (2 dni) www.szkola-lesna.torun.pl – dojazd, zakwaterowanie, zajęcia edukacyjne i wyżywienie w terminie 30-31.05.2013r. Dla każdej klasy obliczono średnią liczbę punktów przypadającą na pojedynczego ucznia.

NAJWIĘKSZĄ  ŚREDNIĄ PUNKTÓW UZYSKAŁA

KLASA VB ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W DOBRYM MIEŚCIE (OPIEKUN: MAGDALENA ANDRZEJCZUK)

UWAGA! Jeśli z powodu jakiś przyczyn klasa ta nie będzie mogła przyjechać do Szkoły Leśnej na Barbarce w wyznaczonym przez organizatora terminie i pobyt grupy nie zostanie potwierdzony u organizatora konkursu ( tel 56 657 60 85 ) do dnia 5 kwietnia 2013 r.   nagroda zaproponowana zostanie klasie,  która zajęła drugie miejsce.

GRATULUJEMY ZWYCIEZCOM KONKURSU I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE